Видео: Елен Деџенерис подарила автомобил и 15.000 долари!

8 февруари, 20120
1

Самохраната мајка, Џеки ја раскажала својата тажна приказна во шоуто на Елен Деџенерис.

“Бев болна и лежев во кревет. Кога станав да земам чаша вода, го видов дечкото кој го сакав во нашата дневна соба како се бакнува со друга девојка”. Елен била многу трогната од приказната на самохраната мајка, па одлучила да и го подари нејзиниот Субару Имперза и 15 илјади долари.

Џеки неможела да ја сокрие својата возбуда, од среќа почнала да скока во студиото со својата ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma