Огромен мурал нацртан користејќи само раце и јаглен

24 април, 20120
1

Погледнете го ова неверојатно уметничко дело на уметникот Џудит Браун, која го создала овој мурал пред гледачи и тоа за само 3 дена. Браво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi