Во ринг со Џесика Алба?!?!

24 април, 20120
v242012p0

Таа е симпатична мајка на две девојчиња, а се тепа како маж!

Холивудската актерка Џесика Алба сними реклама за YouTube заедно со борачот Џон Морисон…

Во краткото видео од снимањето може да се види како една од најсексипилните жени во светот ја вежба сцената во која го “тепа” Морисон.

Погледнете J

httpv://www.youtube.com/watch?v=pCLHJ2tJvVc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi