Оргии во новиот спот: ЏејЛо поштено се испипкала со новиот дечко!

6 април, 20120
Jennifer-Lopez-Dance-Again-040512

Спотот за новиот сингл на латино дивата конечно се појави во јавноста. За видеото многу се зборуваше откако е објавено дека во него ќе се појави младиот Каспер Смарт, новиот дечко на ЏејЛо. А во спотот ги покажаа и своите вештини на заведување, а и многу повеќе од тоа…

“Dance again” е името на новата песна која Џенифер Лопез ја снимила во соработка со раперот Питбул. Откако е најавена соработката помеѓу нив двајца, фановите со нетрпение ја очекуваа песната и штом ја слушнале ја прогласиле за нов светски хит.

Во овој момент, поинтересен од песната е спотот на кој Џенифер Лопез во секси костими го заведува нејзиниот дечко, а паднаа и пипкања, секси движења, галењее… Покрај нив, секси се допираат многу двојки оскудно облечени, а во еден момент пејачката и нејзиниот си ги врзуваат очите и заводливо се смешкаат. Интересен детал е дека Џенифер го искористила спотот за промоција на својот најнов парфем, па всушност целата акција се одвива во неговото шишенце.

Погледнете и уживајте:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi