Ова е девојката со која Роналдо ја изневерил Ирина Шајк!

22 декември, 20120
ronaldo

Дел од италијанските медиуми пренесуваат дека Никол Минети, поранешешна заболекарка, а сега член на партијата на Берлускони, е видена рано наутро како излегува од хотел во Мадрид со ѕвездата на Реал, Кристијано Роналдо.

milan-fashion-week-spring-summer-2013-12

Некои италијански медиуми јавуваат дека и следниот ден го поминале заедно во Мадрид. Девојката на Роналдо, Ирина Шаик се уште не ги коментирала написите на италијанските медиуми.
nicole-minetti-strip-off

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber