Oва е најпровокативниот спот кој некогаш го снимила!

4 мај, 20120

Без конкуренција е кога се спотовите во прашање. Се предава целосно, а и енергијата и е на завидно ниво.

Лативжно дивата овие денови работи во полна пареа. Ова е новиот спот на Џенифер Лопез кој го изработила во соработка со порториканците, дуото “Wisin и Yandel”. Песната е брза и во согласност со темпераментот на оваа дива и со право можеме да кажеме дека ова е еден од најпровокативните спотови кои некогаш ги снимила.

Секси стајлинг, тетоважи…Уживајте во неверојатната ЏејЛо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi