Оваа стриптизета е роднина на Кејт Мидлтон?!

3 април, 20120
3

Медиумите се потполно воодушевени од фактот дека двете префинети британски дами, Кејт и Пипа Мидлтон, имаат братучетка која е бурлеска танчерка – префинета везија на стриптизета.

Дали негогаш би помислиле дека Кејт Мидлтон има братучетка која се занимава со стриптиз? Секако, никој не ја осудува, но целиот свет е шокиран, бидејќи принцеза и стриптиз не одат заедно.

Катрина Дарлинг на своето деби во Њујорк пред извесно време покажала што е кралското во врска со неа – облините!

Инаку погодете како се вика настапот? “God Save The Queen”! Кејт и Катрина се втори братучетки.

Дека се роднини, Кејт и Катрина не знаеле до неодамна – така што ниту Кејт ни Пипа не биле на настапот. Катрина изјавила дека би сакала нејзините роднини да се појават на некој настап, но  ако не се појават нема да биде крај на светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/