Па кој не би се завртел по нив?!

5 декември, 20120
j biber

Најпосакуваните жени на светот предизвикале многу воздишки како на пистата, така и зад сцената.

Victoria’s Secret ревијата на долна облека не е обична ревија, ја чекавме цела година! И додека фотографиите се појавија во јавноста пред неколку недели, самата ревија вчера се емитуваше на телевизиските екрани. Американската телевизија CBS ги уловила најдобрите моменти на пистата по која се движеле убавиците, но и зад сецената!

Фатен е и моментот кога на ангелите не можел да им одолее ниту Џастин Бибер кој тогаш привремено прекина со Селена Гомез. Впрочем, кој може да го обвинува 18-годишниот пејач?! Едни од најубавите жени на светот му шетале пред носот – па кој не би се завртел по нив?!

Лили Олдрич, Миранда Кер, Кендис Свенепул…се само некои од моделите на Victoria’s Secret кои поп ѕвездата се обидел да ги шармира.

Jaw to the floor: Justin Bieber could not believe his eyes when a host of supermodels strutted past him backstage at the Victoria's Secret Fashion Show, which aired on Tuesday night

What an angel: Candice Swanepoel glanced back at the teenage heartthrob

Did you see that? Justin was overwhelmed by the sight of the statuesque stunners

Wow: Justin couldn't keep his eyes off Lindsay Ellingson

Supermodel sandwich: The 18-year-old was surrounded by supermodels, including Lily Aldridge

Overwhelmed: Justin looked slightly overwhelmed as he posed with the girls, including Cara Delevingne, who were dressed in their pink robes ahead of the show

http://www.youtube.com/watch?v=QgrQuVB9RaQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit