Паркирање кое влезе во Гинисовата книга на рекорди

28 ноември, 20120

Паркирање во мал простор е ноќна мора на многу возачи, особено за оние на кои допрва ги очекува полагање на возачки испит.

За германскиот каскадер Рони Вехзелберг тоа не претставува никаков проблем. Тој со својот начин на паркирање влезе во Гинисовата книга на рекорди.

Веруваме дека неговиот стил би претставува ноќна мора за инструкторите доколку се примаенува во пракса.

http://www.youtube.com/watch?v=mjMPibkKbqE&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit