Пирс Броснан го продава својот дом во Малибу

10 јануари, 20120
00

Холивудската супер ѕвезда Пирс Броснан реши да ја продаде својата прекрасна куќа во Малибу за 2,79 милиони долари.

Куќата од 400 метри квадратни се наоѓа на сама плажа и има неверојатен поглед. Куќата има три спални соби, високи тавани со дрвени греди, камин, стаклени ѕидови и океан пред неа, што повеќе би посакале.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber