По виолетовата крава во Србија, се појави виолетова верверичка во Америка!

13 февруари, 20120
hbj76

Откако, неодамна во Србија беше родено виолетово теле, во Америка е пронајдена виолетова верверица која станала хит на интернет.

Животното со необична боја го пронашол еден брачен пар од Пенсилванија.

Перси и Кони Емрет ја фатиле верверицата во стапица која ја поставиле во својот двор за да го заштитат од глодари.

„Навистина е веиолетова, а луѓето мислат дека ние сме ја обоиле, но буквално ваква ја најдовме“, изјавил парот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber