Подмладувач на усни – најновата глупост од Јапонија

8 февруари, 20120
Face-Slimmer3

Јапонците се дефинитивно на врвот кога станува збор за лудите изуми. Овојпат ви го претставуваме нивниот најнов и навистина бизарен производ – подмладувач на усни.

Таканаречениот Слимер е чудна гумена направа која изгледа како устата од секси кукла на надувување, и наводно ќе ви ги реши проблемите со брчките и ќе ги направи вашите усни уште поубави.

Како се користи??? Треба да ја ставите направата во уста и да ја стискате со усните. Навистина комплицирано…

Па, ако ви треба нешто вакво, слободно можете да си го порачате преку интернет. Заборавивме да ви напоменеме, чудово чини „само“ 83 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma