Погледнете дел од новиот спот на Ријана!

28 април, 20120

Пејачката од Барбадос работела на новиот спот за песната “Where Have You Been”, а со своите фанови реши да сподели дел од атмосферата од снимањето.

Ријана неодамна објави видео од танчерската кореографија за спотот, а сега објави видео на кое се прикажува дел од снимањето позади камерите.

Пејачката во спотот се појавува во неколку комбинации на костими и во неколку различни амбиенти, а тимот кој работел со неа бил многуброен.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5m-BoB2_bp8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi