Видео: Новороденче со став!

28 април, 20120
Видео: Новороденче со став!

Само петнаесет минути откако излегла од утробата на својата мајка, ова бебе имаше што да покаже….

По девет месеци мајката конечно го здогледува бебето, но имаше што да види кога нејзиното девојче  покажа што мисли… додека таткото го снимал моментот бебето покажа среден прст.

Родителите ја објавиле снимката на јутуб, а за само неколку дена станала вистински хит. Снимката до сега ја виделе повеќе од половина милион луѓе.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YbtQv0Xy104

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi