Погледнете како во 21 век романската полиција спроведува ред!!! :)))

19 јануари, 20120
Погледнете како во 21 век романската полиција спроведува ред!!! :)))

Видеово ја покажува бркотницата на полицајците кои се обидуваат да ги фатат криминалците, а оној кој што снимал веројатно  е голем фан на филмот „300“.  Оваа сцена е снимена на улиците во Букурешт и навистина е мнооогу смешна и бизарна. Ете како работат полицајците во Романија 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=_KHI8Km6UyY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber