Џенифер Анистон сака да се смири со Бред Пит! Eте таман и она едно детенце ќе му роди :)))

19 јануари, 20120
The Break-Up Special Screening

Иако очекува дете со новиот дечко Џастин Теру, Џен никако не може да го заборави саканиот Бред и сака да го врати…

-Џен во афект го побарала Бред. Иако мислела дека нема да и се јави, тој сепак го направил тоа. Иако бил воздржан, ја запрашал за што се работи, а потоа таа почнала да плаче и да се жали велејќи дека многу и недостига, изјавува извор близок до Џенифер Анистон.

Актерката сега е во тешка криза, бидејќи размислува за прекин на врската во која не гледа иднина, но од друга страна таа е бремена и не сака да биде сама. За ситуацијата да биде уште полоша, Џен погрешно го протолкувала Бред и неговите зборови дека и нему и на Анџелина не им е се совршено во заедничкиот живот, па таа сега се надева дека ќе се смират, пренесуваат странските медиуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber