Покрај вакво газе тешко е да гледате некаде на друго место!

11 мај, 20120
soraja

Бившата станарка на реалното шоу Големиот Брат редовно сервира провокативни фотографии на Фејсбук, а овој пат во прв план не се  нејзините бујни гради туку нејзината задница.

Сораја се труди да не падне во заборав објавуваќи предизвикувачки приватни фотографии на Фејсбук.

Бившата станарка овој пат на  пријателите на оваа друштвена мрежа им овозможила фотка на која се гледа како чучи во летен фустан.На прв план го истакнала газот,а фотографијата за краток период заработила преку илјада лајкови.

Што и да мислите за неа, едно е сигурно Сораја знае да привлече внимание.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi