Поранешната секс бомба Саманта Фокс на плажа?!?!

28 јануари, 20120
samanthafox27012012twitter

Поранешната британска секс бомба Саманта Фокс на нејзиниот Твитер профил објави фотографии во бикини, кои ги направи на плажа за време на нејзиниот одмор во Тајланд. Иако нејзините години го направија своето, сепак 45-годишата Саманта, според многумина се уште има “она нешто” по што беше препознатлива. Дали се согласувате? 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma