Порно професорка избркана од училиштето каде работела!

22 април, 20120
i90

Стејси, со уметничкото име Тифани Сикс, со гоодини снимала порно филмови пред да ја добие работата во училиштето.

Порно актерката Стејси Хелез (31) која работела и како професорка во средно училиште во Калифорнија, а добила отказ бидејќи неколку ученици ја препознале. Учениците на интернет пронашле порно филмови со својата професорка и ја пријавиле кај директорот.

Откако се дознала за аферата професорката била суспендирана. Директорот и професорите со недели дебатирале какви мерки да преземат, но на крај заклучиле дека таа повеќе неможе нормално да води настава и подготвиле отказно решение.

Порно професорката не дала никаков коментар за отказот, а на фејсбук постои група која сака да ја врати Тифани Сикс на работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi