Повторно разголена: Се чини дека и се допадна!

14 декември, 20120
kristen

Актерката Кристен Стјуарт неодамна призна дека не сака да се појавува во јавноста. Но, и покрај тоа таа приреди уште едно проѕирно издание на црвениот тепих.

22-годишната актерка блеснала во транспарентен краток фустан на премиерата на филмот ‘On the Road’ во Њујорк. Изгледа дека овој стил добро и ‘легна’ со оглед на последните неколку премиери на кои се појави во транспарентни фустани.

Постои можност Кристен да ја ‘пробила’ границата на срамежливост благодарение на улогата во филмот ‘On the Road’ во кој го открива своето тело во неколку сцени.

“Тоа воопшто не ме загрижуваше”, изјавила Кристен неодамна на прашањето дали и било непријатно да снима голи сцени за потребите на филмот.

Her favourite fabric: Kristen Stewart donned yet another sheer number at a Thursday night screening of her new film On the Road in New York City

Not forgetting her fans: Kristen waved before heading into the theatre

Sharing the screen: The actresses have been to several screenings together to promote the film in recent weeks

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber