Прекрасен дизајн во канцелариите на две француски компании

31 март, 20120
1

Доколку барате инспирација за дизајн на канцеларија, тогаш нема потреба да барате повеќе. Само погледнете ја работата на франуцскиот архитект Кристијан Потгајсер. Погледнете го неговиот дизајн на главните канцеларии на две француски компании, PONS и HUOT.

Покрај прекрасниот дизајн на елементите, преубавите скали и дрвца, тука има и убава соба за рекреација и одмор, кујна, и секако купатила. Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/