Прекрасен екслузивен имот во Џирона, Шпанија

11 мај, 20120
1

Погледнете го овој екслузивен имот во Џирона, кој е лоциран во градба од шеснаесетиот век. Преубава луксузна комбинација, на минатото и сегашноста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi