Прекрасна колекција од Jil Sander

12 февруари, 20120
1

Ви ја представуваме пред есенската колекција од Жил Сандер за 2012/13 година. Колекцијата изобилува со прекрасни, елегантни и ултра модерни парчиња за оние со префинет усет кон модата. Боите се феноменални, интересните комбинации исто така, како и едноставноста на аксесоарите и стајлиногот на моделите.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma