Прекрасни портрети од бебиња животни

26 јануари, 20120
bhy7tg0o

Шарон Монтроус најчесто фотографира спасени животни кои се земени од луѓе и израснати со голема љубов. Тој е посветен активист за правата на животните, па веројатно затоа најголема пасија му се и фотографиите од разни животни.

Погледенте ја следната негова колекција фотографии од бебиња животни, преслатки се.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma