Преслушајте го новиот сингл на Наташа Беквалац

17 декември, 20120
natasa

Телевизиската премиера на синглот ‘Sluškinja’ се случи во емисијата  ‘VIP Room’!

Пред неколку дена ексклузивно ви објавивме дел од новата песна на поп ѕвездата Наташа Беквалац, а сега ви ја носиме целата песна.

Синглот  ‘Sluškinja’ го потпишува Александра Милутиновиќ. Својата телевизиска премиера ја доживеа во емисијата VIP Room на ТВ Пинк. Поп ѕвездата за оваа прилика носела креација од својата помлада сестра Кристина Беквалац.

Со овој сингл пејачката го најавува својот нов албум, кој ќе биде објавен во март 2013 година.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l_pSNAlayuI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit