Преубав дом на пристаниште во Германија

28 март, 20120
4

Овој прекрасен имот се наоѓа на езерото Лусатиан во Германија. Прекрасна куќа на вода која ви овозможува да ја почувствувате природата, а воедно да живеете хармонично. Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi