Пејачката се “тркалаше“ до олтарот :)))

28 март, 20120
news_23966

Иако никогаш не изгледала подебела и секој момент може да се породи, познатата пејачка одлучи баш ваква да застане пред матичар.

Бремена е за прв пат, но веќе се здебели и стана непрепознатлива! Пејачката Џесика Симпсон треба да се породи во секој момент, но сепак одлучи да се појави пред олтарот. Рака под рака со својот сопруг, успеа некако да се “истркала“ до матичарот и да го каже судбоносното “да”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/