Ким Кардашиан ќе го купи домот на Бекамови во Лондон?!

28 март, 20120
nasss

Познатата Ким Кардашиан наводно сакала да го купи домот на Бекамови во Лондон вреден 28 милиони долари, за да нејзиното семејство има кај да престојува кога е во Европа.

Ким наводно зборувала со агент за недвижнини во Л.А. и сакала да го види домот за кој сериозно размислува да го купи.

Бекамови го купија овој дом во 1999 година за 4 милиони долари. Од тогаш е преуреден во луксузна вила со базен, сала за вежбање, прекрасен двор и голем простор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris