Преубава вила во Аспен

22 април, 20120
1

Сместена во планините на Аспен Сноумас, оваа вила нуди глетки од неверојатни планини на Колорадо. Имотот е одреден на цена од 29,5 милиони долари и им нуди на сопствениците целосна приватност. Има 7 спални соби, 6 купатила, базен и вработен персонал. Прекрасно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber