Вака изгледа Северина на 40 години!

22 април, 20120
severina-01

Хрватската пејачка Северина денес полни 40 години, но дека изгледа многу помладо докажуваат и новите сет фотографии!

Пејачката, своите фанови, кои само на Facebook се 250.000, денес ги почестила со нови фотографии. Иако Севе се породи неодамна, фотографиите покажуваат дека во бременоста воопшто се се поправила и дека згледа совршено, како и до сега.

Северина сите фанови ги поздравила со посебен статус на Facebook: “На крајот на триесеттите…јас сум сепак само ваша, на вас ви припаѓам и оваа и сите овие години..Кога бев тажна вие ме тешевте со вашиот аплауз и ме сакавте повеќе од луѓето кои ми беа во близина. Денес сум среќна што имам можност да ви се заблагодарам за тоа…Ваша Северина”.

Среќен роденден Северина!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi