Преубавата манекенка “плени“ на плажа!!!

19 април, 20120
news

Таа е ѕвезда од реално шоу и манекенка. Облечена во бели бикини, додека шеташе на плажа, ги фрли сите на колена!

Клои Симс е британска ѕвезда од реалното шоу “The Only Way Is Essex”, а исто така и девојка која ја “обожава“ естетската хирургија, што може и да се види на некои делови на нејзиното тело.

Но мора да признаете – вреди секој денар што е даден! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber