Преубавиот Божиќ

30 декември, 20120
christmas

Божиќните празници се едни од најубавите денови во годината. Луѓето се возбудени, среќни, има снег  и прекрасни новогодишни украси.

Ова е нашиот избор од божиќни слики кои ќе ви послужат како инспирација за празничното уредување и расположение.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma