Преубавиот Cavo Tagoo хотел на Миконос

6 април, 20120
1

Миконос е познат како островот на луксузот и забавата. Па, така погледнете го овој хотел се 5 ѕвездички. Хотелот Cavo Tagoo овозможува прекрасна услуга, луксуз, неверојатни глетки на морето и едноставно претставува пример за рајска убавина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi