Пролет е! Време е за секс во природа!

1 април, 20120
er2e

По студената зима дојде пролетта и топлите денови кои можете да ги искористите за уживање во природата. Шетајте, одете на пикник, а можете и да водите љубов.

Автомобилот е едно од решенијата за секс надвор од домот. Додека се враќате од излетот на пример може да скршнете од патот ….

Шумските патеки, ливади и тревници се места каде вие и партнерот можете да се посветите еден на друг. Обрнете внимание дали од таму постои можност да поминуваат други луѓе за да имате целосна интима.

И парковите се добри за оваа љубовна игра на отворено, само треба да одберете клупа или ливада која е скриена од очите на луѓето. Понесете ќебе со вас и уживајте.

Ако пак за време на викендот решите да одите на море, не пропуштајте секс  на плажа.

Ако сте од оние посрамежливите, можете да си понесете шатор, а тоа ќе биде ваше љубовно засолниште и никој нема ништо да види.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/