Пролетната колекција чевли од Barbara Bui

27 март, 20120
0

За да се чувствува една жена уверена и секси, таа задолжително треба да го сака и да и се допаѓа она што го носи. Тајната на модерниот секси изглед се крие во комбинацијата на гардеробата со соодветни и убави аксесоари. Барбара е една од највпечатливите дизајнери на чевли, која создава неверојатни стилови, соодветни за секоја модерна жена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi