Пролетната колекција накит од Шанел

23 април, 20120
0

Карл Лагерфилд употребил неверојатни бисери и цветни мотиви за да создаде една прекрасна женствена колекција накит. Новата пролетна колекција накит од Шанел ги следи најновите модни тенденции  и претставува совршено надополнување  на пролетниот стајлинг кој во основни линии е исто така нежен, женствен и со претежно цветни мотиви.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber