Супер фасцинантна вила на Карибите

23 април, 20120
1

Погледнете ја оваа вила сместена на позната Макарони плажа на преубавиот карипски остров Мустик. Оваа куќа нуди 5 апартмани кои може да соберат до 10 гости, а нуди прекрасен базен, теретана и тениско игралиште. Секако тука постои и пријателски настроени собари и рецепционери како и менаџер на самиот хотел. Преубаво место!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi