Пролетната колекција од Desigual

30 март, 20120
3

Време е да кажеме збогум на мрачните и темни парчиња облека и да ги поздравиме новите шарени и весели пролетни колекции. Оваа сезона веројатно веќе ви е јасно дека најактуелната тенденција е комбинацијата од различни принтови и јарки бои. Комбинацијата на различни принтови може да претставува доста тешка задача, но пак сигурно ви гарантира еден модерен тренди стајлинг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi