Првата фотографија од ќерката на Џесика Симпсон!

31 мај, 20120
jessica-simpson

Пред речиси еден месец таа стана горда мајка за прв пат.

И сега новопечената мама Џесика Симпсон пред целиот свет ја покажа малата ќерка Дру Максвел Џонсон, со која позирала за магазинот People.

“Мојот живот целосно е изменет. Од тоа како спијам, до начинот на кој размислувам, мојата Максвел е центар на сè. Гледам во неа постојано, неможеме да се заситиме. Кога не ја држам ми недостасува и таа и нашата блскост” изјавила Џесика.

Да ве потсетиме, 31- годишната Џесика на 1 мај роди ќерка, па затоа венчавката со вереникот Ерик Џонсон засега е “на чекање”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris