Маж се обидел да плати оброк со марихуана

31 мај, 20120
marihuana

Кога дошло време за плаќање на порцијата храна, еден маж се послужил со необично средство за плаќање.

Еден човек во ресторанот Denny’s нарачал порција во вредност од 9.91 долари.Но кога дошло времето за плаќање, се послужил со навистина необично средство.

На келнерот тој му дал еден долар и вреќичка со марихуана!Кога келнерот не го прифатил ова, гостинот не се откажал и ја понудил марихуаната на другите гости.

Тогаш персоналот од ресторанот повикале полиција, но мажот успеал да побегне пред да стигне полицијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris