Расел Бренд веќе живее со нова девојка!

28 јануари, 20120
russell brand

Расел Бренд не залеже долго за разводот. Само што почна да се зборува за разводот со Кети Пери, комичарот повторно почнал да се гледа со други девојки.
Американските медиуми дознаваат дека Расел се гледа со некого, а Кети поради тоа наводно е многу вознемирена. Интересно е дека Расел се лечел од зависност од секс.
Покрај брзото закрепнување од бракот, Кети Пери ја вознемирило и тоа што од пријателките слушнала дека поранешниот сопруг се озборува наоколу.
“Расе зборува грозни работи за Кети”, наведува неименуван извор и додава: “На една девојка и кажал дека сака да се всели кај него, бидејќи неговиот развод е конечен”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber