Расел Бренд за една година брак ќе си заработи 20 милиони долари! Паметна инвестиција:)

11 јануари, 20120
keti peri

Британскиот комичар Расел Бренд би можел да стане побогат за 20 милиони долари, по разводот со Кети Пери.

Поради тоа што Кети и Расел не потпишале предбрачен договор, заедничкиот имот на брачните другари треба да се подели на пола.

Двојката беа во брак една година, а за тоа време пејачката заработила 45 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber