Расел пишува книга за деталите од бракот со Кети Пери!

21 јануари, 20120
Katy-and-Russell

Доколку мислевте дека постои шанса Кети Пери и Расел Бренд да се смират – ќе мора да размилите повторно.
Расел планира да издаде книга за својот пропаднат брак и наводно воопшто нема да се воздржува од најинтимните детали. Изворот, американскиот сајт Hollywood gossip тврди дека Ќети ќе биде разочарана од она што Расел сака да го каже.
“Кети е навредена и разочарана бидејќи Расел ја третира ужасно. Ова никогаш нема да му го прости”, велат нејзините пријатели. Иако е во паника, пејачката се обидува да биде смирена. “Тој се однесува потполно непрепознатливо”, вели близок извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber