Рециклирана турбина претворена во прекрасно игралиште

3 април, 20120
6

Оваа рециклирана ветерна турбина е претворена во прекрасно игралиште. Игралиштето е лоцирано во Ротердам, Холандија и е дизајнирано од 2012 Architecten. Браво за дизајнерите, изгледа одлично!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/