Ријана ја поминала цела ноќ кај Ештон на гости?!

22 март, 20120
Rihanna-en-Ashton-Kutcher-een-setje_reference

До вчера не беше познато ни дали се пријатели, но изгледа дека помеѓу 23 годишната убавица од Барбадос, Ријана и 34 годишниот Ештон Качер постои некоја тајна врска.

Всушност, пејачката е забележана околу полноќ како влегува во вилата на Ештон во Холивуд. Заминала дури во мугрите, околу 4 часот наутро. Ако се само пријатели не би се гледале во тајност во доцните часови, според локалните медиуми.

Кога станува збор за Ријана, тогаш на изненадувањата им нема крај, а и Ештон се покажа како голем љубител на жените, кратко се задржува со една.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/