Соседот несакал да и позјами пари, па затоа го кастрирала и убила!

22 март, 20120
nyn87

Дороти (50) и нејзнин пријател го фатиле Иван Т. (70) го гушеле, го мавале со чекан и на крај го кастрирале. Иван со брза помош бил префрлен во болница каде починал по неколку дена.

Дороти Ц. (50) заедно со нејзиниот пријател Славомир С. Од Полска го кастрирале и убиле Иван Т. (70) бидејќи несакал да им позајми пари. Дороти и Иван биле соседи. Иван добивал скромна пензија, а Дороти неколку пати се позјамувала од него пари. Но еден ден, Иван одбил да и даде пари.

Жената се разбесенела и почнала да го гуши, а нејзиниот пријател го мавал со чекан по глава. Потоа жената земала нож и го кастрирала старецот. На крај со нејзиниот пријател ги земале парите и побегнале.

Старецот во крв го нашла друга сосетка и повикала брза помош. Откако бил префрлен во болница по неколку дена тој починал. Дороти добила девет години затвор, а нејзиниот пријател четри.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/