Ријана повторно црнка!:)

2 април, 20120
rihanna-crnka-

Ријана на Твитер објавила фотографии на кои има црна коса – но не дозволувајте да ве измами!

Во прашање се стари фотографии на Ријана, на кои е црна, а има и избричен дел од главата. Пејачката напишала дека сеуште не е подготвена да ја врати таа боја на коса, но многу и недостига.

Неколку моменти откако ги објавила фотографиите со црна коса, Ријана објавила и фотографии од својата хотелска соба во Јапонија. Иако брои милиони на сметка, младата пејачка не останала рамнодушна на преубавиот поглед кој се протега од нејзината соба. Како што објавила, тешко  е да се збогува, но нејзината наредна станица веќе ја очекува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/