Ријана повторно позира, овој пат без шминка!

28 април, 20120
rn

Во последните неколку месеци, популарната пејачка објавува фотографии од својата привната колекција. Меѓу нив имаше и онакви каде таа позира топлес, а овој пат е без шминка.

Скоро и да нема ден пејачката од Барбадос да не постави нова фотографија на совјот Твитер профил. Овој пат Ријана (24) без многу размислување ставила фотографија од себе без шминка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber