Ријана си призна! Во кревет сум дива и бестрашна!

29 април, 20120
u9

Пејачката од Барбадос не престанува да шокира.

Неодамна пејачката изјавила дека сака да гледа порно филмови, а сега повторно го привлекува вниманието на јавноста.

„Текстовите на песните од мојот последен албум се доста експилицитни, бидејќи кога тие се создаваа немав доволно секс“, изјавила Ријана.

Пејачката додала дека маѓите пропуштаат добра забава кога не сакаат со неа да имаат секс, бидејќи таа е дива и бестрашна во кревет. Со леснотија признала дека на прво место и е сопственото задоволсто, а потоа задоволството на парнерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber