Роби Вилијамс ќе ја купи куќата на Мајкл Џексон?!

29 март, 20120
4

Познатиот пејач Роби Вилијамс бил забележан во Беверли Хилс покрај куќата на Мајкл Џексон, кој почина во неа во 2009 година. Овој дом одтогаш наваму остана празен, но веројатно не за долго.

Роби изјавил дека вистински е заинтересиран за купување на имотот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi